pokaz

Opinie i rekomendacje

Poniżej prezentuję opinie niektórych osób, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować:


Magda i Milan
Bardzo dziękujemy za przepiękne zdjecia. Wszystko przebieglo w bardzo milej atmosferze. Duzy profesjonalizm. Dziekujemy za wskazowki ktore pomogly nam na plenerze. Dzięki wam mamy przepiekną pamiatke. Na pewno jeszcze sie spotkamy na innych sesjach :) Polecam Olgę i Konrada wszystkim ktorzy chca mieć niesamowita pamiatke!! Aneta i Rafał
Szczerze polecamy Olę i Konrada, którym zawdzięczamy przepiękne zdjęcia przedślubne, ślubne i poślubne;) Sesja narzeczeńska - rewelacja!!! Wesele - ujęte najlepsze chwile!!, Plener - możemy zdecydowanie określić zjawiskowy;) Gdybyśmy ponownie stali przed wyborem fotografa (na każdą okazję) bez wahania wybralibyśmy Was jeszcze raz;) pozdrawiamy i do zobaczenia;)

Ewa i Piotr
Bardzo miła współpraca, zawsze kończąca się dobrymi zdjęciami sprawia, że kilkakrotnie już korzystaliśmy z usług Pani Oli. Profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, sympatyczna i zawsze uśmiechnięta, pełna energii i nowych pomysłów a ponadto, co ważne, bardzo cierpliwa w stosunku do kapryśnych modeli. Dziękujemy i z pewnością jeszcze skorzystamy z usług. Piękne fotki, Pani wykonania, już zawsze będą cieszyć nasze oczy :).


 
Estera i Łukasz
Jesteśmy ogromnie wdzięczni Oldze za pracę, jaką włozyła w naszą sesję, za CIERPLIWOŚĆ, pomysłowość, profesjonalizm...Mimo dużego mrozu, opornych modeli;) zdjęcia wyszły FANTASTYCZNIEEEE!!!!! I całkowicie oddały nasze charakterki;)))Każdy, kto je ogląda, gwiżdże z zachwytu:))) Zawsze, wszędzie i każdemu będziemy gorąco polecać!!! Olga -JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY!!!:)))

             

Iwona i Stefan
Zdjecie to czas zatrzymany w kadrze " kwiat usycha a trawa wiednie" lecz tylko magia fotografi pozwala zatrzymac go w miejscu. Olu dziekujemy za wspaniala sesje zdjeciowa. :o) :o*   


 

Danusia i Marek Kowalscy 
Minął rok i znów spotkaliśmy się na sesji tym razem w dniu, który zwieńczył zaręczyny... jesteśmy szczęśliwi, że byli z nami Olga i Konrad.. Dziękujemy za ich wsparcie, cierpliwość i uczucia radości kiedy kolejny raz oglądamy zdjęcia.. Dziękujemy, za oddany nastrój jaki nam towarzyszył! Jakość zdjęć i fotoksięgi, które otrzymaliśmy, przerosły nasze oczekiwania, a odczucia te podzielają nasi bliscy, którzy je oglądają .Oczywiście polecamy i nie ukrywamy, że mamy pomysły sesji w wykonaniu Olgi na kolejne ważne wydarzenia w naszym  wspólnym życiu :)   


  
Monika i Marcin
Bardzo dziękujemy Oldze za piękne zdjęcia z tego ważnego dla Nas dnia i niezwykle klimatycznej sesji plenerowej :) na sesji plenerowej mimo naszego zmęczenia Ola z Konradem okazali się bardzo wyrozumiali... byli otwarci na nasze propozycję, służyli "dobrą radą" a jednocześnie zachęcali do spontaniczności :)       efekt to wspaniałe zdjęcia. Dziękujemy i naprawdę polecamy:) 

                               

 
Ania i Sylwek
Dzięki Oldze mamy przepiękną pamiątkę z naszego najważniejszego dnia, jakim był nasz ślub. Na plenerze atmosfera była koleżeńska,dzięki temu zdjęcia wyszły również natralne i romantyczne. Każdy z gości kto ogląda album,podkreśla jakość wykonania zdjęć. Cieszymy się, że wybraliśmy właśnie tego fotografa.Dziękujemy i jak najbardziej polecamy :)

                       

 
Kasia i Marcin i Harley ;)
Bardzo, bardzo dziękujemy Oldze i Konradowi za to, że byli z nami w tym wyjątkowym dniu. Mimo trudnych warunków pracy (stada krwiożerczych komarów) zdjęcia są fantastyczne. Za każdym razem kiedy je oglądamy wraca niezwykły nastrój tamtego dnia. Nikt nie zrobiłby tego lepiej. 
Ewa i Marcin Krawczyk
Dzięki Oldze ten dzień odżywa za każdym razem gdy patrzymy na zdjęcia.... pomysł, pasja i wykonanie idealnie oddaje nas.. tego właśnie oczekiwaliśmy.... Nasz fotograf uczynił ten dzień jeszcze piękniejszym i dał wspaniałą pamiątkę. Bardzo chcielibyśmy polecić - sami zastanawiamy się nad "innymi" sesjami :) właśnie u Olgi. Danusia i Marek
Dziękujemy za świetną atmosferę na sesji narzeczeńskiej...Dzięki delikatnym sugestiom i propozycjom fotografa, a nie sztucznym ustawianym na siłe pozom, jak to często widać na zdjęciach, mamy świetne, naturalne i klimatyczne zdjęcia, a zamiast tremy podczas sesji, dobrze się bawiliśmy. Oczywiście nie wyobrazamy sobie, zeby kto inny robil nam zdjęcia slubne! dziękujemy raz jeszcze!