pokaz

Fotoksięga czy album tradycyjny?

Album z fotografiami ślubnymi jest pamiątka na całe lata.  Za każdym razem gdy go przeglądamy, przywołujemy tamte ulotne chwile, pełne spontaniczności i wzruszeń.
Jeśli chcecie podkreślić wyjątkowość Waszych zdjęć, ich oprawa jest niezwykle ważna, dlatego oferuję Wam wykonanie eleganckiego i nowoczesnego  fotoalbumu nazywanego inaczej fotoksięgą, którą za każdym razem projektuję indywidualnie.
Ponieważ na rynku nie brakuje firm oferujących różnego rodzaju fotoksiążki w mocno zachęcających cenach, warto poznać podstawową różnicę między popularnymi fotoksiążkami, a profesjonalną fotoksięgą. Fotoksiążki proponowane w marketach czy internecie składane są z wydruków z drukarek laserowych często słabej jakości.
Fotoksięga, którą oferuję to indywidualnie opracowany przeze mnie projekt z Waszych zdjęć naświetlony na papierze fotograficznym. Składa się z kilkunastu sztywnych, odpornych na zagięcia i wilgoć rozkładówek.
Rozkładówka to dwie strony, które poprzez swoją budowę tworzą po otwarciu jedną płaską powierzchnię bez załamania na środku i marginesów jak w tradycyjnej książce.
Taka budowa albumu daje rewelacyjny efekt i niemal nieograniczone możliwości projektowe. Rozkładówki tworzone są za każdym razem indywidualnie, dzięki czemu otrzymujecie album posiadający swój własny i niepowtarzalny charakter.
Całość albumu oprawiona jest w okładkę z wysokiej jakości eko-skóry (do wyboru kilkanaście wzorów, kolorów okładek oraz inne dodatki).
Poniżej przedstawiam kilka zdjęć fotoksiąg, które wykonywałam dla swoich klientów.ALBUM TRADYCYJNY
Oczywiście jeśli wolisz album tradycyjny z wklejanymi zdjęciami, nie ma problemu, takie albumy mam również w swojej ofercie…
Swoim klientom proponuje albumy wysokiej jakości i dużej trwałości:
okładki z eko-skóry w różnych wzorach, strony robione z eleganckiego kartonu barwionego, przekładane półprzezroczystym pergaminem.
Najczęściej są to albumy wielkości 33x33 cm. Przy takiej wielkości, na karcie idealnie mieszczą się 2 zdjęcia o wielkości 15x22 lub jedno zdjęcie 20x30.


Jako prezent dla rodziców proponuję album o wielkości 25x25 (na 40 lub 60 zdjęć).